Група компаній «ФінІнКом» | finincom.ua

Мистецтво бізнесу

Головна

Група «ФінІнКом» - це один з найуспішніших українських холдингів. Його діяльність спрямована на пошук рентабельних бізнес-ідей та проектів, залучення приватних інвестицій для їх реалізації, подальша організація, запуск та управління ними. Висока результативність проектів, що реалізуються, досягається за рахунок впровадження сучасних методів роботи та управління, широкого застосування передових інноваційних технологій.
На сьогоднішній день холдинг представлений у наступних сферах діяльності:

БУДІВНИЦТВО

КОНСАЛТИНГ

БІЗНЕС-ОСВІТА

РЕКРУТИНГ

Будівництво

Консалтинг

Бізнес-освіта

Рекрутинг

Розробка та інвестування перспективних будівельних проектів, реанімація зупинених проектів, підготовка ефективних схем реалізації, виготовлення проектно-кошторисної документації, реалізація будівельних проектів "під ключ" та виконання окремих будівельно-монтажних робіт, виконання функцій генерального підрядчика та нагляду.

Надання повного комплексу послуг з розробки бізнес-планів та реалізації бізнес-ініціатив, проходження необхідних реєстраційних та дозвільних процедур при започаткуванні бізнесу, організації та удосконалення бізнес-процесів, подальшого кваліфікованого супроводження та комплексного обслуговування новостворених і діючих підприємств.

Реалізація навчальних програм для надання громадянам необхідного рівня теоретичних знань і практичних навичок щодо реалізації власних підприємницьких ідей, започаткування та ведення успішного бізнесу, підвищення його ефективності та результативності.

Оперативний пошук та підбір персоналу у відповідності до виставлених кваліфікаційних вимог для заміщення наявних вакансій і забезпечення необхідними високоефективними трудовими ресурсами організаційної структури новоствореного або діючого підприємства.

на сайт

на сайт

на сайт

на сайт

Контакти

qr

 

вул. Глібова, 7, м. Київ, 01135, Україна

group@finincom.ua

finincom

Надіслати повідомлення?


© ГК "ФінІнКом" 1999-2014